ثبت لحظات بی عیب و نقص در سفر

[ad_1]

ک ثبت لحظات بی عیب و نقص در سفر، کوله پشتیکاوش در مکانهای جدید ، ثبت تمامی لحظات خود در سفر و ماندگار کردن خاطرات گرانه بها،کاری بسیار ارزشمند و حائز اهمیت در سفر است.اما گاهی اوقات به دلیل نداشتن تجربه و یا ندانستن برخی نکات ،لحظات نابی در سفر را از دست می دهید که دیگر جایگزین ندارند.عکاسی در ابتدا کاری دشوار است اما با دانستن نکات اصلی و ضروری به کاری …

ثبت لحظات بی عیب و نقص در سفر

کوله پشتی:کاوش در مکانهای جدید ، ثبت تمامی لحظات خود در سفر و ماندگار کردن خاطرات گرانه بها،کاری بسیار ارزشمند و حائز اهمیت در سفر است.اما گاهی اوقات به دلیل نداشتن تجربه و یا ندانستن برخی نکات ،لحظات نابی در سفر را از دست می دهید که دیگر جایگزین ندارند.عکاسی در ابتدا کاری دشوار است اما با دانستن نکات اصلی و ضروری به کاری مهیج و دوست داشتنی تبدیل می شود.

هنگام عکاسی به نکات ساده ی زیر توجه کنید:

1. قبل از سفر با دوربین خود آشنا شوید.در نور و فضای باز چندین عکس بیاندازید تا به تنظیمات مناسب دست یابید.

2. فقط یک عکس نیاندازید. گاهی اوقات فقط یک عکس به تنهایی زیبایی موضوع را نشان نمی دهد،پس چندین عکس از زوایای مختلف تهیه کنید تا مطمئن شوید.

3. از میزان شارژ باتری و کارت حافظه اطمینان حاصل کنید. گاهی اوقات به محض تمام شدن شارژ و یا پر شدن حافظه، موضوعات خوب برای عکاسی پیدا می شوند. همیشه باتری و کارت حافظه اضافی همراه داشته باشید.

4. برای غیر منتظره ها آماده باشید.همیشه برای به دست آوردن فرصت های عکاسی به جلو نگاه کنید.گاهی اوقات آنچه که ساده به نظر می رسد،می تواند بهترین عکس را خلق کند.

5.کمی در اطراف حرکت کنید تا عکس های زیبا بگیرید.فقط به یک مکان اکتفا نکنید.

مترجم:سحر  مردانه

منبع: www.news18.com

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *