راه های پنهان صرفه جویی پول در هتل

[ad_1]

راه های پنهان صرفه جویی پول در هتل، کوله پشتی: یکی از بزرگترین دلایلی که مانع از سفر رفتن می شود، هزینه های آن است.اگر با خودروی شخصی به سفر بروید، هزینه ی گاز یا بنزین، همچنین فرسایش آن، اگر با هواپیما به سفر بروید، هزینه ی بلیط آن ذهن شما را درگیر می کند. اما مهم نیست به کجا و یا با چیز می روید، یکی از بزرگترین و مهم ترین هزینه هایی که در سفر …

تاریخ انتشار:۰۷:۴۲ – ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ 2017 April 27

راه های پنهان ذخیره پول در هتل

کوله پشتی: یکی از بزرگترین دلایلی که مانع از سفر رفتن می شود،هزینه های آن است. اگر با خودروی شخصی به سفر بروید، هزینه ی گاز یا بنزین،همچنین فرسایش آن، اگر با هواپیما به سفر بروید، هزینه ی بلیط آن ذهن شما را درگیر می کند. اما مهم نیست به کجا و یا با چیز می روید، یکی از بزرگترین و مهم ترین هزینه هایی که در سفر با آن روبرو خواهید شد، هزینه ی اقامت است. در این مقاله چندین راه پنهان برای ذخیره ی پول در هتل وجود دارد،پس آنرا از دست ندهید:

1. به زبان خود آنها صحبت کنید

در اینجا منظور از زبان،زبان محلی یک کشور نیست.بلکه زبان کارساز در معاملات است.مثلا هنگام رزرو اتاق نپرسید که بهترین قیمت کدام است، بپرسید که ارزان ترین قیمتی که می توان اتاق ررزو کرد را به شما بگویند.این عبارت ساده باعث می شود تا برای حفظ مشتری،بهترین نرخ را ارائه دهند.

2. درخواست برای تخفیف عضویت

گاهی ممکن است شرکت شما با هتلی قرار داد داشته باشد و یا شما به عنوان دانش آموز از تخفیف برخوردار باشید و یا دارای شرایط ویژه ای باشید و در هتلی که به آن مراجعه کرده اید برای شما تخفیفی در نظر گرفته باشند. به این موارد به خوبی دقت کنید.

3. تغییر تنظیمات مرورگر خود

اگر به صورت اینترنتی و آنلاین در حال رزرو باشید، خواهید دید که با مراجعه ی بعدی به سایت هتل، قیمت ها با قیمت اولیه تفاوت داشته و بیشتر است. این به این دلیل است که سایتها از کوکی ها استفاده کرده و رفتار مشتریان را مورد بررسی قرار می دهند. بهتر است که سیستم خود را در حالت ناشناس قرار داده تا توسط سایتها شناسایی نشوند.

4. حذف هتل های زنجیره ای

اگر شما به صورت انفرادی سفر می کنید،ااقمت در هتلی کوچکتر و یا خوابگاه،به طرز شگفت آوری هزینه های شما را کاهش خواهد داد. این به این دلیل است که هم هزینه ی هتل های زنجیره ای بالاتر است و هم تخفیفی برای شما در نظر نمی گیرند اما در هتل های کوچکتر می توانید برای کاهش قیمت مذاکره داشته  باشید.

5. اجتناب از ررزو هتل

به منظور کاهش هزینه ها،می توانید حتی به جای ررزو هتل،آپارتمان و یا سوئیتی اجاره کنید. مطمئن باشید که هزینه ی آن از هزینه ی رزرو یک اتاق در هتل ارزانتر است.

6. امکانات را از دست ندهید

در بسیاری از هتل ها،سرویس صبحانه به صورت رایگان ارائه می شود اما ممکن است شما آنرا ندانید.پس حتما در این مورد سوال کنید تا دقیقا مطمئن شوید و مجبور به پرداخت هزینه ی گزاف صبحانه نشوید.

مترجم:سحر مردانه

منبع: www.komando.com

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *