سفر در دوران بارداری

[ad_1]

مسافرت در دوران بارداری، اطلاعات مسافرتی، کوله پشتی

سفر در دوران بارداری، کوله پشتی: همیشه دلایل کافی برای استراحت زنان باردار و سفر نرفتن آنها وجود دارد اما اگر در سفر محتاط باشید و نکات مهم را رعایت کنید، دیگر سفر برای زنان باردار کاری دشوار و یا خطرناک نخواهد بود.در این مقاله برخی نکات که باید به آن توجه کنید وجود دارد.

سفر در دوران بارداری


کوله پشتی:همیشه دلایل کافی برای استراحت زنان باردار و سفر نرفتن آنها وجود دارد اما اگر در سفر محتاط باشید و نکات مهم را رعایت کنید، دیگر سفر برای زنان باردار کاری دشوار و یا خطرناک نخواهد بود.در این مقاله برخی نکات که باید به آن توجه کنید وجود دارد.

1. مشورت با پزشک

زنان باردار تا زمانی که پزشکشان اجازه نداده باشد،نمی توانند به سفر بروند. متخصص زنان و زایمان توصیه می کند که از مسافرت در هفته ی 32 به بعد به شدت خودداری شود زیرا ممکن است باعث زایمان زودرس و همچنین مشکلاتی برای مادر و کودک شود. در غیر این زمان با اجازه ی پزشک ایرادی ندارد.

2. مقصد مناسب

انتخاب مقصد مناسب یکی از موارد مهم است. به عنوان یک زن باردار ممکن است خطری شما را تهدید کند، پس نباید مقصد با مسافت طولانی را انتخاب کنید. انتخاب مقصدهایی که به خانه تان نزدیکتر باشد خیلی بهتر است.

3. سوابق پزشکی فراموش نشود

از تمامی سوابق پزشکی خود و همچنین نسخه ی داروهایی که دکتر برایتان تجویز کرده است یک کپی تهیه کنید و همراهتان باشد. حتی این مورد برای زنانی که پس از بارداری به سفر می روند نیز توصیه می شود.

4. کفش و لباس راحت

هنگام بسته بندی وسایل،به راحت بودن کفش و لباستان بسیار دقت کنید. سفر در دوران بارداری ممکن است کاری طاقت فرسا باشد اما با کفش و لباس راحت می توانید کمی از این سختی بکاهید. همیشه شرایط غیر منتظره را نیز در نظر بگیرید.

5. دریافت مشاوره

قبل از سفر زمانی را به صحبت و دریافت مشاوره از دکتر خود اختصاص دهید. دکتر بهتر از هر کسی می تواند راهنمایی های لازم در رابطه با شما و کودکتان را در اختیارتان بگذارد. دکتر همچنین می تواند زمان مناسب برای سفر رفتن یا نرفتن شما را هم پیشنهاد دهد.

مترجم:سحر مردانه

منبع: www.travelerstoday.com

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *