نکاتی برای سفرهای انفرادی

[ad_1]

نکاتی برای سفرهای انفرادی، کوله پشتی: اگر جسارت اینرا پیدا کرده اید که برای اولین بار سفر انفرادی را تجربه کنید، بهتر است از کشور خود شروع کنید. دانستن زبان و فرهنگ خود باعث بالا رفتن اعتماد به نفس و حس امنیت می شود. زمانی که به اندازه ی کافی تجربه کسب کردید، سفر خود را به خارج از کشور گسترش دهید. نکاتی که باید در مورد سفر مستقل بدانید:

نکاتی در مورد سفر مستقل


کوله پشتی:اگر جسارت اینرا پیدا کرده اید که برای اولین بار سفر انفرادی را تجربه کنید،بهتر است از کشور خود شروع کنید.دانستن زبان و فرهنگ خود باعث بالا رفتن اعتماد به نفس و حس امنیت می شود.زمانی که به اندازه ی کافی تجربه کسب کردید،سفر خود را به خارج از کشور گسترش دهید. نکاتی که باید در مورد سفر مستقل بدانید:

1. همنشینی با مسافران همفکر

سر خود را از گوشی بیرون بیاورید. لبخند بزنید و با افرادی که در اطراف شما هستند گفت و گویی را آغاز کنید. در خوابگاه بمانید از از قبل بررسی های لازم را انجام دهید و اطلاعات خود را در این باره افزایش دهید. حتی می توانید برای افزایش ارتباط به دنبال تورهای کوچک و مناسب باشید.

2. بکارگیری از کیف جعلی

کیفی همراه خود داشته باشید که کیف اصلی شما نباشد. یعنی مقداری از کپی مدارک بی استفاده در آن قرار دهید و کمی پول نقد.برای حساب کردن و پرداخت پول از این کیف استفاده کنید.اما کیف اصلی خود را در ملاعام کمتر بیرون بیاورید تا جلب توجه نکند.

3. در سفر با کشتی کروز

شاید سفر دریایی برای شما که به تنهایی و به صورت مستقل راهی را آغاز کرده اید، بهترین گزینه باشد.سفر دریایی معمولا از امنیت بالایی برخوردار است و شما می توانید با افراد همفکر خود نشست بیشتری داشته باشید.

4. مزایای سفر انفرادی

سفر انفرادی دارای مزایای زیادی است. بهترین آن این است که انسان های همفکر با خود را می یبینید و می شناسید. تجربه ای که در سفر انفرادی به دست می آورید را در هیچ سفر دیگری نخواهید داشت. این نوع سفر باعث می شود درک و نگرش شما نسبت به فرهنگ و آداب و رسوم مردمان بومی نیز تغییر پیدا کند.

مترجم:سحر مردانه

منبع: www.nzherald.co.nz

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *