چند نکته در مورد رزرو آنلاین

[ad_1]

اظلاعات عمومی سفر ، دانستنیهای سفر ، کوله پشتی

چند نکته در مورد رزرو آنلاین، کوله پشتی: با پیشرفت تکنولوژی دیگر بسیاری از کارها از طریق اینترنت و به صورت آنلاین انجام می گیرد. یکی از مواردی که امروزه بسیار دیده می شود، انجام کارهای مسافرت و رزرو ها به صورت آنلاین است. اینکار نه تنها موجب صرفه جویی در زمان می شود، بلکه گاهی اوقات موجب کاهش هزینه ها نیز می شود. اما ابتدا باید نکاتی در مورد رزرو آنلاین بدانید.

نکاتی در مورد رزرو آنلاین


کوله پشتی:با پیشرفت تکنولوژی دیگر بسیاری از کارها از طریق اینترنت و به صورت آنلاین انجام می گیرد.یکی از مواردی که امروزه بسیار دیده می شود،انجام کارهای مسافرت و رزرو ها به صورت آنلاین است.اینکار نه تنها موجب صرفه جویی در زمان می شود،بلکه گاهی اوقات موجب کاهش هزینه ها نیز می شود.اما ابتدا باید نکاتی در مورد رزرو آنلاین بدانید.

1. جستجوهای خود را مخفی نگه دارید

مرورگر خود را به حالت ناشناس تنظیم کنید تا هنگام جستجو و بررسی در سایت شرکت های هواپیمایی و آژانس های مسافرتی،همچنان مخفی و ناشناس بماند.سایت ها معمولا زمانی که یک کاربر را شناسایی می کنند،در مراجعه ی بعدی نرخ را بالاتر می برند.

2. آژانس مسافرتی به جای شرکت هواپیمایی

برای رزرو آنلاین از آژانس های مسافرتی به جای شرکت های هواپیمایی استفاده کنید،زیرا آژانس ها معمولا بهترین نرخ ها را از خطوط هوایی دریافت می کنند.بدین ترتیب شما از معامله ی بهتری بهره مند خواهید شد.

3. روزهای هفته به جای آخر هفته

سعی کنید رزرو آنلاین خود را در روزهای هفته انجام دهید و اینکار را به آخر هفته موکول نکنید.حتی مسافرت رفتن در طول هفته منجر به ذخیره ی بیشتر پول می شود.

4. بررسی و جستجو

به جای رزرو مستقیم از سایت هتل،ررزو را از طریق سایت های مخصوص مسافرتی انجام دهید.این سایت ها در انجام رزرو،داشتن اتاق در مکانی بهتر و نزدیکتر به جاذبه های گردشگری و همچنین پیشنهاد قیمت بهتر به شما کمک بیشتری می کنند.

5. تعجب نکنید

معمولا در سایت هتل ها،نرخ اصلی رزرو بدون مالیات و هزینه ها نشان داده می شود و شما در پایان تعطیلات با گرفتن قبض پرداختی،شگفت زده می شوید.اما معمولا در سایت های مسافرتی نرخ مالیت،عوارض و دیگر هزینه ها در اختیار مسافران قرار می گیرد تا با آگاهی بیشتر اقدام به رزرو کنند.

مترجم:سحر مردانه

منبع: www.hoteliermiddleeast.com

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *