چگونه در هتل اتاق سالم تری داشته باشیم؟

[ad_1]

چگونه در هتل اتاق سالم تری داشته باشیم؟، کوله پشتی: آیا می دانید اتاق یک هتل، عوامل بالقوه ای برای بیمار کردن شما دارد؟ اتاق هتل بستری مناسب برای میکروب هاست که با نور و گردش هوای ضعیف، هوای ناسالم تری را بوجود می آورد. شما نمی توانید این موارد بیماری زا را متوقف کنید اما می توانید از بیمار شدن خود جلوگیری کنید.

تاریخ انتشار:۰۸:۲۳ – ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ 2017 April 22

چگونه در هتل اتاق سالم تری داشته باشیم؟

کوله پشتی: آیا می دانید اتاق یک هتل، عوامل بالقوه ای برای بیمار کردن شما دارد؟ اتاق هتل بستری مناسب برای میکروب هاست که با نور و گردش هوای ضعیف، هوای ناسالم تری را بوجود می آورد. شما نمی توانید این موارد بیماری زا را متوقف کنید اما می توانید از بیمار شدن خود جلوگیری کنید.

1. کاهش تماس با آلودگی ها

روتختی ها به عنوان جایی که مملو از میکروب است شناخته شده اما در برخی هتل ها از پتوهایی که دارای کاور هستند استفاده می شود و به صورت مکرر تعویض و شسته می شوند که بسیار راحتتر است.اگر چنین چیزی ندیدید، سعی کنید از پتو و یا چادر خود برای کاهش تماس با میکروب های استفاده کنید.با دستمال مرطوب نیز ،دستگیره ها،کنترل تلوزیون و تلفن را نیز تمیز کنید.

2. بهبود بخشیدن جریان هوا

به محض ورود به اتاق، پنجره را باز کنید تا هوا در گردش باشد و هوای درون اتاق تمیز تر شود. هوای آلوده باعث سردرد و خستگی بیشتر می شود. سعی کنید هنگام رزرو هتل به داشتن دستگاه تهویه در اتاق و یا داشتن حداقل یک پنجره،دقت کنید.

3. به حداکثر رساندن نور طبیعی

چرا می خواهید روز خود را در سفر با صدای آزاردهنده  و بلند ساعت شروع کنید. تا جایی که می توانید نور طبیعی اتاق را به حداکثر برسانید، تا بدن به طور طبیعی خود را با نور تطبیق داده و آرام آرام بیدار شود. اینکار باعث می شود علاوه بر اینکه با آرامش بیدار می شوید، شادابی و انرژی بیشتری در طول روز داشته باشید.

4. تنقلات و تغذیه سالم

مواد غذایی که در مینی بار اتاق گذاشته می شود ممکن است حاوی شکر و مواد مصنوعی ناسالم باشد. خوردن غذاهای فرآوری شده و قندی، هضم سختی را در پیش دارند و انرژی بدن را کم می کنند. بهتر است همیشه میان وعده های سالم نظیر میوه و آجیل همراه داشته باشید.

مترجم:سحر مردانه

منبع: www.nytimes.com

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *